Lokalita

     Prodávané pozemky se nacházejí na jižním okraji obce Chýně, směrem na obec Rudná, která leží na západním okraji hlavního města ČR, Prahy. Chýně má výhodnou polohu z hlediska rychlého přístupu na dálnici D5 do Plzně, rychlostní silnici R6 do Karlových Varů a na Pražský okruh. Z Chýně se lze rychle dostat do centra Prahy, nebo na stanici metra „B“ – Zličín. Do Chýně jezdí autobusové linky 347 a 358 PID, jsou zde celkově 3 zastávky a jedna na okraji v části „Žitná“. Na západní straně Chýně bude také vybudována železniční zastávka vlaku.

 

 

     Lokalita se stavebními pozemky je rozparcelována na několik desítek pozemků různého tvaru a různých výměr. Na valné většině budou vybudovány řadové domky a k volnému prodeji bez vybudovaných domů je určeno 31 pozemků.
Ke každému pozemku budou přivedeny kompletní inženýrské sítě:

  • rozvody plynu
  • vodovod
  • rozvody elektřiny
  • dešťová kanalizace
  • splaškové tlakové kanalizace
  • datové sítě
Kolaudace sítí I.etapy již proběhla a všechny inženýrské sítě jsou zkolaudovány a převedeny na obec Chýně.
Kolaudace sítí II.etapy již proběhla a všechny inženýrské sítě jsou zkolaudovány, nyní probíhá jejich převod na obec.
Kolaudace sítí III.etapy již proběhla a všechny inženýrské sítě jsou zkolaudovány.

Výstavba řadových rodinných domů začala v létě 2016 a nyní budou do podzimu roku 2018 zkolaudovány poslední domy z I.etapy projektu. Na podzim 2018 začne výstavba řadových i samostatných rodinných domů ve II.etapě projektu a k nastěhování budou připraveny v polovině roku 2019.
Kolem celé lokality bude zelené pásmo s vysázenými stromy i keři a podél silnice v ulici Rudenská bude vybudován protihlukový val.

   Podle Územního plánu obce Chýně se jedná o „smíšené území s výrazným podílem zeleně pro polyfunkční využití s vícepruhovou skladbou objektů a funkcí (areály komerční občanské vybavenosti, skladového hospodářství, sportovně zábavních aktivit a obytných objektů)“.

 

Prodáváte pozemek v Chýni?
Chcete zde mít jeho prezentaci?
Kontaktujte nás